Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Można zdać gimnazjum z jedną jedynką?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Mam banie z niemca ( do poprawy 6 jedynek ;p). I moje pytanie brzmi czy można zdać bez pisania na koniec roku tego komisu? Niemieckego ucze się od 1 klasy gimnazjum, słyszałem cos o tym, że jest to przedmiot dodatkowy i mogę normalnie zdać, to prawda?

 

Drugie pytanie:

Chcę do technikum informatycznego. I czy tam biorą pod uwagę tylko te przedmioty:

-Polski

-Matematyka

-Informatyka

-Angielski

 

?

 

Wiecie, za 2 jest 0 pkt za 3, 4 pkt itp.

 

Są brane pod uwagę do tego technikum tylko te przedmioty czy wszystkie?

skpUo.png

Opublikowano

Z tego, co wiem to do technikum liczy się po prostu ogół punktów. Mają swój próg i jeżeli go przekraczasz to wezmą Cię na ucznia. ;)

Co do jedynki z niemieckiego - szczerze to wątpię, że Cię przepuszczą. Wiem, że jest zasada przejścia na warunkowym o ile dany przedmiot jest kontynuowany w kolejnej klasie. Ale Ty kończysz gimnazjum, więc chyba będziesz jednak musiał zaliczyć/pisać poprawkę.

Opublikowano

Dasz rade.

Jesteś dzielnym mężczyzną.

Musisz zdać.

 

Baa. Dziękuję za słowa otuchy ^^. Biorę się za uczenie, może jakos jak poprawie przynajmniej 3 to da radę jakos ją przekonać.

skpUo.png

Opublikowano

Co to za problem? Jeżeli nie masz ważonej to zdasz lekko. Ja miałem 5 jedynek z niemca i poprawiłem na luzie, ale to zależy od nauczyciela.

Teraz 2 jest od 1,5; więc (6*1+a):7=1,5 6+a=10,5 a=4,5; czyli musisz dostać piątkę (lub 4+) żeby zdać. Gorzej jak masz ważoną, choć wątpię.

dapng_nwhxwwq.png

Opublikowano

Co to za problem? Jeżeli nie masz ważonej to zdasz lekko. Ja miałem 5 jedynek z niemca i poprawiłem na luzie, ale to zależy od nauczyciela.

Teraz 2 jest od 1,5; więc (6*1+a):7=1,5 6+a=10,5 a=4,5; czyli musisz dostać piątkę (lub 4+) żeby zdać. Gorzej jak masz ważoną, choć wątpię.

 

co to znaczy, że ważona?

skpUo.png

Opublikowano

co to znaczy, że ważona?

Srednia wazona to taka gdzie kazdej ocenie przypisuje sie inna wartosc np ocenie ze spraedzianu wartosci 3 a z odpowiedzi czy pracy domowej 1

Opublikowano

Więc tak, też miałem niemca od 1 klasy gim. i trzeba było normalnie zdawać.

Nie jest to dodatkowy tylko po prostu od Podstaw.

 

Druga sprawa jak chcesz się dostać do dobrej szkoł pogimnazjalnej to raczej nie mozesz mieć gołej jedyny na koniec ;)

 

Lepiej poprawiaj.

 

Ja mam z niemca 3 a mialem 1 :>

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

U mnie jest taka sprawa, że mielismy raz na tydzień 1 kartkówkę i tak przez 5 tygodni. wszystko ze słówek. Słówka mi nie wchodzą do głowy w ogóle no i dostałem te 5 jedynek, mam z 3 oceny pozytywne (dwóje) i 5 jedynek z tych kartkówek.

skpUo.png

Opublikowano

Więc tak, też miałem niemca od 1 klasy gim. i trzeba było normalnie zdawać.

Nie jest to dodatkowy tylko po prostu od Podstaw.

 

Druga sprawa jak chcesz się dostać do dobrej szkoł pogimnazjalnej to raczej nie mozesz mieć gołej jedyny na koniec ;)

 

Lepiej poprawiaj.

 

Ja mam z niemca 3 a mialem 1 :>

Japierdole przeciez niemiec sie nie liczy do punktow podczas rekrutacji...

Opublikowano

Japierdole przeciez niemiec sie nie liczy do punktow podczas rekrutacji...

Własnie też tak słyszałem. Że niemiec i religia się nie liczą. Jak z tym jest? Ale to że się nie liczy to itak pewnie nie znaczy, że można zdać z 1 .

skpUo.png

Opublikowano

Własnie też tak słyszałem. Że niemiec i religia się nie liczą. Jak z tym jest? Ale to że się nie liczy to itak pewnie nie znaczy, że można zdać z 1 .

Nie liczą się, ale z tego i tak mozna nie zdac. ;)

 

tzn. zdac to zdasz, ale bedzie ci trudno sie dostac do dobrej szkoly

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

co to znaczy, że ważona?

 

średnia ważona, czyli np. ocena ze sprawdzianu to 70% oceny ogólnej oceny, a z kartkówki to np. 50%. Coś tego typu liczy się ją podobnie jak normalną średnią tylko że każdą ocenę się pierwsze mnoży przez %, dodaje do siebie i dopiero dzieli. Więcej o tym w necie...

 

 

Własnie też tak słyszałem. Że niemiec i religia się nie liczą. Jak z tym jest? Ale to że się nie liczy to itak pewnie nie znaczy, że można zdać z 1 .

 

No co z tego że się nie liczy jak chcesz do dobrej szkoły się dostać to i tak będą patrzyć (w jakimś tam małym stopniu) na świadectwo, załóżmy że jest taka sytuacja że jest druga osoba mająca podobne oceny, ale z niemca miała 2 albo 3, to chyba oczywiste że wolą taką osobę. Sytuacja hipotetyczna bo oprócz tego jest jeszcze ten cały test... ale i tak staraj się to po prostu poprawić bo te 6 lag to "małe piwo" ludzie nie raz mają po 5 zagrożeń z przedmiotu 2 tygodnie do końca i poprawiają więc zepnij dupę to dasz radę, jak się będziesz coś starać i to jest twoja jedyna pała to na dopalacza się załapiesz.

 

Tak po za tym to mimo tej lagi i tak powinieneś przejść ale nie mam pewności czy to tak działa, a jak nie to sierpień xD.

Opublikowano

ja pierdole jak wy wymyslacie ;x przeciez jak do szkoly trzeba miec ang, polski, inf i powiedzmy matematyke, kto bedzie mial wieksze szanse, oslba 6 ang 6 polski 6 inf 6 matematyka i reszta dwa czy koles wszystko 4?oczywiacie, ze ten 1, teraz o miejscach decyduja kompy ...

Opublikowano

Teoretycznie, z jedynką powinieneś powtarzać klasę, ale w praktyce możesz porozmawiać z nauczycielką, poprawić kilka ocen i wytłumaczyć, że ten język Ci po prostu nie wchodzi, chociaż próbujesz się go uczyć. Możesz powiedzieć też np.: "Bardzo dobrze Pani uczy i podobają mi się takie lekcje, ale po prostu niektórzy mają głowę do angielskiego i hiszpańskiego, a niektórzy do niemieckiego i rosyjskiego." Uda Ci się ją przekonać, po prostu staraj się być sobą przy rozmowie. ;-)

Opublikowano

Ech. Trzeba poprawiać :/

 

Ale te słówka są takie głupie że głupszych nie da się już mieć, nic nie wchodzi. 20 minut uczenia i znam tylko 3... Bo to są w jakims tam czasie, dodaje się "ge" itp.

skpUo.png

Opublikowano

Ech. Trzeba poprawiać :/

 

Ale te słówka są takie głupie że głupszych nie da się już mieć, nic nie wchodzi. 20 minut uczenia i znam tylko 3... Bo to są w jakims tam czasie, dodaje się "ge" itp.

ICH MAG DIE WURST- jedyne zdanie które umiem po niemiecku, a uczę się 2 lata. Teraz też mam jedynkę z niemca ale poprawie wszystko na ściagach. Gorzej z chemia jak to jest jak mam jedynkę przychodzę i piszę semestralny ? bo na tamten semestr miałem 2

Opublikowano

w gimnazjum możeswz przejść z jedną oceną ndst

Co Ty za herezje opowiadasz? Może przejść na warunkowym, ale tylko wtedy, kiedy przedmiot jest kontynuowany w następnej klasie. A on kończy teraz szkołę, więc jak ma zdać z jedynką? Może mieć poprawkę, bo można chyba z trzech przedmiotów pisać.

Opublikowano

Co Ty za herezje opowiadasz? Może przejść na warunkowym, ale tylko wtedy, kiedy przedmiot jest kontynuowany w następnej klasie. A on kończy teraz szkołę, więc jak ma zdać z jedynką? Może mieć poprawkę, bo można chyba z trzech przedmiotów pisać.

a "kurwa" niemiecki ni będzie kontynuowany ? nie wypowiadaj się i nie rób z siebie idiotki

Trolling , hejty i wiele więcej !

Opublikowano

Ech. Trzeba poprawiać :/

 

Ale te słówka są takie głupie że głupszych nie da się już mieć, nic nie wchodzi. 20 minut uczenia i znam tylko 3... Bo to są w jakims tam czasie, dodaje się "ge" itp.

 

 

Czyli masz czas perfekt.

Na koniec szkoły gimnazjalnej z jedną jedynką powtarzasz klasę. Nawet nie masz prawa do poprawki.

Kiedyś można było zdać z jedną banią ale to przeszłość.

Opublikowano

@UP

 

Ma racje z jedna jedynka nie zdajesz w 3gm !! Lecz często nauczyciel odpuszcza i wystawia 2 żebyś zdał :)

 

Zobacz ile masz jeszcze czasu do końca roku ! Ja poprawiłem 12x przedmiotów w 1m/c jak zmieniałem szkołę bo moje oceny z starej się nie liczyły więc 1 niemiecki to mały pikuś :)

 

Powodzenia :) Na twoim miejscu już bym zapier.. do nauczycielki i pytał się co mogę zrobić, żeby zdać xD

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

@UP

 

Ma racje z jedna jedynka nie zdajesz w 3gm !! Lecz często nauczyciel odpuszcza i wystawia 2 żebyś zdał :)

 

Zobacz ile masz jeszcze czasu do końca roku ! Ja poprawiłem 12x przedmiotów w 1m/c jak zmieniałem szkołę bo moje oceny z starej się nie liczyły więc 1 niemiecki to mały pikuś :)

 

Powodzenia :) Na twoim miejscu już bym zapier.. do nauczycielki i pytał się co mogę zrobić, żeby zdać xD

 

Już mi powiedziała. 5 kartkówek, a niemiecki mam 2x w tyg. Razem wychodzi ponad 120 słówek + druga forma :)

skpUo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...